Cena: 19 000 Kč
Cena: 5 000 Kč (původně 160 000 Kč)
Cena: 200 000 Kč
Cena: 4 500 Kč (původně 5 500 Kč)
Cena: 6 000 Kč (původně 18 600 Kč)
Úvod > Péče o nohy, chodidla, ruce, nehty, pokožku, nástroje > Nůžky, štipky, kleště, pinzety, rašple apod. > Kleště na nehty
Nůžky na nehty a kůži pro manikúru a pedikúru: Nůžky na nehty lomené 12 cm.
Nůžky na kůži záděr - 10 cm.
Nůžky na kůži záděr - 10 cm.
Nůžky na nehty a kůži pro manikúru a pedikúru: Nůžky na nehty lomené 17 cm.
Kvalitní nůžky určené na velmi silné nehty s delší pákou, které ulehčí stříhání.
Kvalitní nůžky určené na velmi silné nehty s delší pákou, které ulehčí stříhání.
Kvalitní nůžky od fy. Surgicrafts.
Kvalitní nůžky od fy. Surgicrafts.
Skvěle zpracovaná 5 dílná sada na manikúru
11 dílná sada na manikúru značky Three Seven uložená v praktickém a odolném kufříku stříbrné barvy se stane vaším oblíbeným pomocníkem v péči o ruce i nohy.
Ortéza umožňuje univerzální fixaci prstů horní končetiny. Dlahu lze libovolně dotvarovat a přikládat na dlaňovou i hřbetní stranu ruky. Ortézou lze fixovat i
Pomáhají při léčbě artritidy, revmatismu, zánětů šlach a kloubních pouzder, místních otoků, bolestí svalů, páteře a při ischiatických obtížích.
Detail detailBioaktivní balzám z přírodního extraktu pro intenzivní péči o pokožku.
Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy, ke snížení míry únavy a vyčerpání, podporuje psychickou činnost.
Matrace je jednostranná ze studené prořezané pěny, vhodná pro prevenci vzniku dekubitů a rizikovou třídu I.