Zdravotyka - Zdravotnické potřeby

E-shop

Naše nabídka

Inzerce

Nebojte se nás zeptat!

Úvod > Inzerce

Inzerce

Detail inzerátu

Postel Linet Sentida 3 - téměř NOVÁ - ZÁRUKA

inzerát č.1306

PRODÁM - Zdravotnické potřeby

Postel Linet Sentida 3 - téměř NOVÁ - ZÁRUKA

Značkové mobilní pečovatelské lůžko - plně elektricky polohovatelné, vybavené závěsnou hrazdou, kvalitní, bytelné, stabilní v jakékoliv pozici.
Elektronické nastavení různých výšek, el. nastavení opěráku, el. nastavení oblasti nohou, poloha kardiackého křesla atd.
Nový ruční ovladač SafeControl - především intuitivní ovládání. Díky snímačům pohybu a řízenému podsvícení se obsluze zobrazují všechny volitelné funkce, které zajišťují snadné ovládání, a to zejména v noci.
Dělené postranice SafeFree - nastavení do 4 různých výšek, bez středového sloupku a nebezpečných mezer, prevence pádu, pomocník při vstávání z lůžka.

Zakoupeno 9/2022 - ZÁRUKA DO 9/2024 !!!!
Rozměry 208 x 106 cm, dekor Havanna Cherry, nadstandardní kolečka 4x75mm a 2x160 mm (usnadňují transport lůžka s pacientem)

Matrace CLINIC CARE 10 - zdravotní pasivní matrace LINET 200x86x14 cm, preventivní antidekubitní (složení: polyuretanová a viskoelastická pěna, hmotnost 13 kg), opět v záruce!

Postel i matrace jsou neopotřebované, nepoškozené a nenesou známky používání (jsou jako NOVÉ). Předám fakturu, návody samozřejmostí.

Původní cena 66 854,- Kč

Více informací na stránkách výrobce LINET

Cena: 39 990 Kč

[ zpět ]

Máte dotaz k inzerovanému zboží? Chcete si zboží zakoupit?

Zajímají Vás informace o tomto zboží? Vyplňte uvedený formulář a naši pracovníci Vám rádi odpoví na Váš dotaz..

 
  

Opište kód dle obrázku.