
Cena: 5 000 Kč (původně 7 000 Kč)

Cena: 5 000 Kč

Cena: 1 600 Kč (původně 3 200 Kč)

Cena: 27 490 Kč (původně 34 490 Kč)

Cena: 1 500 Kč
Úvod > Do koupelny / na toaletu > WC křesla, WC židle
Velice vkusná a pohodlná výškově výškově stavitelná polstrovaná toaletní židle. Křeslo má polstrovaný sedák pro větší pohodlí a prevenci proti dekubitům. Pevná madla jsou bezpečnou a stabilní oporou při posazování a vstávání.
| TECHNICKÉ ÚDAJE | |
| Výška křesla: | 91 - 96 cm |
| Šířka křesla: | 60 cm |
| Hloubka křesla: | 50 - 52 cm |
| Výška opěrky zad: | 45 cm |
| Výška prkénka: | 51 - 56 cm |
| Výška sedáku: | 55 - 60 cm |
| Šířka sedu: | 45 cm |
| Hloubka sedu: | 42 cm |
| Hmotnost křesla: | 9 kg |
| Nosnost křesla: | 120 kg |
| Typ nádoby: | ACC/5A |
| Vyjmutí nádoby: | dozadu nebo nahoru |
Erefit je určen pro povzbuzení a posílení sexuální funkce. Poskytuje tělu aminokyselinu arginin a výtažky z rostlin kotvičník a maca. Kotvičník podporuje
Detail detail
Zdravotní punčochy Avicenum Anti-Trombo jsou určeny pro ležící pacienty během jejich hospitalizace v nemocnici, tedy pro pacienty před, po a v průběhu operace.
Plné bezúdržbové nejpoužívanější kolečko k invalidním vozíkům a chodítkům.
Gumová koncovka na trekingové hole kulatá. Vnitřní průměr je cca 11mm a směrem do koncovky se zužuje - 1 pár v sáčku.
Jediný prostředek pro kyslíkovou terapii dodávající 24% - 90% FiO2.