
Cena: 2 600 Kč (původně 3 740 Kč)

Cena: 9 000 Kč (původně 18 000 Kč)

Cena: 10 000 Kč (původně 39 000 Kč)

Cena: 39 Kč (původně 78 Kč)

Cena: 35 000 Kč
Pasivní antidekubitní jednostranná matrace do lůžka se vyrábí ze studené HR pěny, která tvoří nosnou část matrace a termoaktivní VISCO pěny na lehací ploše.
Zdravotní punčochy Avicenum Anti-Trombo jsou určeny pro ležící pacienty během jejich hospitalizace v nemocnici, tedy pro pacienty před, po a v průběhu operace.
Detail detail
Jednorázové podložky jsou určeny především k dodatečné ochraně lůžka a ložního prádla při středním a těžkém stupni inkontinence.
Kinesiotaping z Jižní Korey TEMTEX Kinesiology tape. Až na 150 - 160% roztažitelný TEMTEX kinesio tape se přikládá na bolestivý sval, nadzvedává pokožku,
Lehká anatomická úpletová aktivní kolenní bandáž se zvýšenou fixací cirkulárními pásky na stehně a podkolení. Protiskluzový systém sestávající z mediálně a