
Cena: 12 000 Kč

Cena: 0 Kč

Cena: 11 800 Kč (původně 18 800 Kč)

Cena: 10 000 Kč

Cena: 5 000 Kč (původně 7 000 Kč)
Komfortní čtyřkolové odlehčené terénní chodítko.
Technické parametry:
| Výška chodítka: | 88 - 10 cm |
| Šířka chodítka: | 58 cm |
| Hloubka chodítka: | 76 cm |
| Výška sedátka: | 56,5 cm |
| Rozměry sedátka: | 45x22 cm |
| Hmotnost chodítka: | 8.2 kg |
| Nosnost chodítka: | 130 kg |
| Průměr koleček: | 30 cm |
| Barevné provedení: | stříbrná |
Korektor vbočeného palce pro denní i noční nošení vyrobený z prodyšného materiálu z mikrovláken.
20% roztok propolis. Propolis je vzácný včelí produkt s významnými biologickými účinky.
Detail detail
Uzavřená kožená obuv s vyjímatelnou biomechanickou aktivní stélkou Super duo vhodná pro širokou veřejnost, osoby s vadou podélné a příčné klenby, bolestmi
Mladé zelené rostliny ječmene jsou velmi hodnotným doplňkem běžné stravy a představují zdroj bílkovin, sacharidů, chlorofylu a dalších cenných živin pro