
Cena: 12 000 Kč

Cena: 0 Kč

Cena: 11 800 Kč (původně 18 800 Kč)

Cena: 10 000 Kč

Cena: 5 000 Kč (původně 7 000 Kč)
Komfortní terénní čtyřkolové chodítko s nafukovacími koly do terénu: 30 cm.
Model OFFROAD je ideální volbou pro nezpevněné cesty, lesní stezky i hrbolatý povrch. V terénu se cítí jako doma a své jméno rozhodně nezapře.
Technické parametry:
| Výška chodítka: | 91–104 cm |
| Šířka chodítka: | 62 cm |
| Hloubka chodítka: | 86 cm |
| Výška sedátka: | 59 cm |
| Rozměry sedátka: | 45×22 cm |
| Hmotnost chodítka: | 10.3 kg |
| Nosnost chodítka: | 120 kg |
| Průměr koleček: | 30 cm |
| Barevné provedení: |
vínová / champagne |
Akupresurní IPLIKÁTOR – ZÁZRAČNÝ JEŽEK Akupresure odstraňuje bolest. Je mnoho lidí, kteří trpí bolestmi, ale málo odborníků, kteří ovládají
Jednorázové podložky jsou určeny především k dodatečné ochraně lůžka a ložního prádla při středním a těžkém stupni inkontinence.
Vyrobeny z nerez oceli. Vhodné pro desinfekci a sterilizaci nástrojů.
Pouzdro na prsty ruky i nohy, k ochraně a odlehčení prstů nohy ale i ruky. (poslední kus vel.L)
Jitrocel příznivě působí na dýchací systém, zklidňuje dýchací cesty při podráždění. Podporuje jaterní funkci, trávení a pročišťování těla, posiluje růst
Jednorázové podložky jsou určeny především k dodatečné ochraně lůžka a ložního prádla při středním a těžkém stupni inkontinence.