
Cena: 12 000 Kč

Cena: 0 Kč

Cena: 11 800 Kč (původně 18 800 Kč)

Cena: 10 000 Kč

Cena: 5 000 Kč (původně 7 000 Kč)
Komfortní odlehčené čtyřkolové chodítko.
Technické parametry:
| Výška chodítka: | 79–92 cm |
| Šířka chodítka: | 56 cm |
| Hloubka chodítka: | 70 cm |
| Výška sedátka: | 54 cm |
| Rozměry sedátka: | 39×25 cm |
| Hmotnost chodítka: | 6.9 kg |
| Nosnost chodítka: | 120 kg |
| Průměr koleček: | 20 cm |
| Barevné provedení: | červená / champagne |
Bioaktivní balzám z přírodního extraktu pro intenzivní péči o pokožku.
Chodítko s funkci aretace – stálého zabrždění koleček, aby chodítko neujíždělo při odpočinku v sedě. Součástí chodítka je košík na nákup o váze cca 5 kg.
Měkký latexový odlitek je pokrytý usní a na spodní straně opatřen samolepící fólii, která umožňuje srdíčka nalepit na stélku sériově vyráběné obuvi.
Detail detail