
Cena: 12 000 Kč

Cena: 0 Kč

Cena: 11 800 Kč (původně 18 800 Kč)

Cena: 10 000 Kč

Cena: 5 000 Kč (původně 7 000 Kč)
Komfortní čtyřkolové chodítko se zvýšenou nosností a nastavitelnou výškou sedáku.
Technické parametry:
| Výška chodítka: | 80 - 95 cm |
| Šířka chodítka: | 62 cm |
| Hloubka chodítka: | 68 cm |
| Výška sedátka: | 54 cm |
| Hmotnost chodítka: | 8 kg |
| Nosnost chodítka: | 114 kg |
| Průměr koleček: | 20 cm |
| Barevné provedení: | modrá |
Podložky ložní se používají na potahy matrací nebo se vkládají do postelí a slouží k hygienickým účelům ve zdravotnických zařízeních (nemocnice, pečovatelské
Kvalitní nůžky určené na velmi silné nehty s delší pákou, které ulehčí stříhání.
Napájecí články energií s dlouhou trvanlivostí, do naslouchadel do uší. Jednoduchá manipulace.
Kostivalový gel s jalovcem a MSM. Obsažené extrakty zklidňují pokožku, tiší její napětí a podráždění.
Zdravotní punčochy Avicenum Anti-Trombo jsou určeny pro ležící pacienty během jejich hospitalizace v nemocnici, tedy pro pacienty před, po a v průběhu operace.
Detail detail
Termofor - gumový vak na horkou vodu sloužící k ohřátí část těla a zmírnění bolestí.