
Cena: 12 000 Kč

Cena: 0 Kč

Cena: 11 800 Kč (původně 18 800 Kč)

Cena: 10 000 Kč

Cena: 5 000 Kč (původně 7 000 Kč)
Skládací ocelové s nastavitelnou výškou, sedátkem a košíkem
TECHNICKÉ INFORMACE:
| Hmotnost | 10.8 kg |
| Celková šířka | 61 cm |
| Celková hloubka | 65 cm |
| Vnitřní šířka | 42 cm |
| Rozměry sedáku | 40 x 16 cm |
| Výška sedáku od podlahy | 60 cm |
| Výška rukojeti od podlahy | 75-98 cm |
| Rozměr kol | 20 cm |
| Rozměry ve složeném stavu | 61 x 24 x 78 cm |
| Typ kol | plná |
| Nosnost | 135 kg |
| Ostatní parametry | rozměry košíku: š x hl x v = 40 x 22 x 15cm |
Mladé zelené rostliny ječmene jsou velmi hodnotným doplňkem běžné stravy a představují zdroj bílkovin, sacharidů, chlorofylu a dalších cenných živin pro
Základní provedení bez velkého stabilizačního a stahujícího účinku, s tepelně izolačním efektem. Jako podklad je vhodné nosit bavlněné tričko.
Matrace je jednostranná ze studené prořezané pěny, vhodná pro prevenci vzniku dekubitů a rizikovou třídu I.
Betaglucan fruktózový sirup pro posílení obranyschopnosti organismu s výtažkem z japonských hub „Reishi“ obsahující mj. betaglukany. Výtažek získaný z
Detail detail
Madlo je určeno jako opora při vcházení a vycházení z vany, sprchového koutu, vstávání i usedání na toaletu apod.
Poinjekční náplast z netkané textilie, opatřená polštářkem pro ránu.
Detail detail