
Cena: 12 000 Kč

Cena: 0 Kč

Cena: 11 800 Kč (původně 18 800 Kč)

Cena: 10 000 Kč

Cena: 5 000 Kč (původně 7 000 Kč)
Komfortní odlehčené čtyřkolové chodítko.
Technické parametry:
| Výška chodítka: | 79–92 cm |
| Šířka chodítka: | 64 cm |
| Hloubka chodítka: | 70 cm |
| Výška sedátka: | 54 cm |
| Rozměry sedátka: | 45×25 cm |
| Hmotnost chodítka: | 6.3 kg |
| Nosnost chodítka: | 120 kg |
| Průměr koleček: | 20 cm |
| Barevné provedení: | červená / champagne |
k rychlému a šetrnému čištění silně znečistěných partií pokožky při (stolicové) inkontinenci.
Podpora podélné klenby nožní a vyrovnání osového postavení dolní končetiny.
Detail detail
Používají se ve všech případech, kde je třeba změkčit došlap chodidla a zmírnit následky dlouhodobého nebo nadměrného zatížení chodidel.
Rehabilitační sandál jednopřezkový.
Nástavec - násadec v barevném provedení, s kovovou výztuhou.
Akupunkturní jehly vhodné pro běžnou a ušní akupunkturu.