
Cena: 12 000 Kč

Cena: 0 Kč

Cena: 11 800 Kč (původně 18 800 Kč)

Cena: 10 000 Kč

Cena: 5 000 Kč (původně 7 000 Kč)
Komfortní čtyřkolové chodítko se zvýšenou nosností a nastavitelnou výškou sedáku.
Technické parametry:
| Výška chodítka: | 80 - 95 cm |
| Šířka chodítka: | 71 cm |
| Hloubka chodítka: | 67 cm |
| Výška sedátka: | 55 cm |
| Hmotnost chodítka: | 9 kg |
| Nosnost chodítka: | 120 kg |
| Průměr koleček: | 20 cm |
| Barevné provedení: | stříbrná |
Zdravotní stehenní punčochy se samodržící krajkou AVICENUM 360 patří svou kompresí do II. kompresní třídy.
Detail detail
Duralová podpažní berle CA 802L. Velmi lehká, výškově nastavitelná podpažní berle s vysokou nosností (130 kg).