
Cena: 12 000 Kč

Cena: 0 Kč

Cena: 11 800 Kč (původně 18 800 Kč)

Cena: 10 000 Kč

Cena: 5 000 Kč (původně 7 000 Kč)
Komfortní odlehčené čtyřkolové chodítko.
Technické parametry:
| Výška chodítka: | 78–92 cm |
| Šířka chodítka: | 59 cm |
| Hloubka chodítka: | 70 cm |
| Výška sedátka: | 55 cm |
| Rozměry sedátka: | 45×25 cm |
| Hmotnost chodítka: | 8 kg |
| Nosnost chodítka: | 120 kg |
| Průměr koleček: | 20 cm |
| Barevné provedení: | stříbrná |
Diagnostická tyčinka se používá ke stimulaci akupunkturních bodů na těle.
Madlo je určeno jako opora při vcházení a vycházení z vany, sprchového koutu, vstávání i usedání na toaletu apod.
Uzavřená kožená sportovní obuv s vyjímatelnou biomechanickou aktivní stélkou Super duo vhodná pro širokou veřejnost, osoby s vadou podélné a příčné klenby,
Masáž prstýnkem stimuluje nejen akupresurní body prstů, ale podporuje dobré prokrvení a hybnost kloubů. Pohybem masážního prstýnku po všech prstech zdokonalíte
Na fixační závěs je použit textilní, zdravotně nezávadný a vysoce prodyšný materiál. Váha končetiny spočívá na širokém popruhu, který jde přes záda a rameno,