
Cena: 12 000 Kč

Cena: 0 Kč

Cena: 11 800 Kč (původně 18 800 Kč)

Cena: 10 000 Kč

Cena: 5 000 Kč (původně 7 000 Kč)
Komfortní čtyřkolové chodítko.
Technické parametry:
| Výška chodítka: | 86 - 96 cm |
| Šířka chodítka: | 58 cm |
| Hloubka chodítka: | 70 cm |
| Výška sedátka: | 54 cm |
| Hmotnost chodítka: | 8.2 kg |
| Nosnost chodítka: | 120 kg |
| Průměr koleček: | 24 cm |
| Barevné provedení: | červená / champagne |
Pro prevenci a zmírnění tlakových obtíží v oblasti předonoží způsobených např. příliš dlouhým stáním či chozením na vysokých podpatcích.
Usnadňuje mobilitu ve standardních typech van.
Rehabilitační sandál jednopřezkový.
Nástavec s kovovou výstuhou - vnitřní průměr 13 mm.
Otevřená kožená letní obuv s vyjímatelnou biomechanickou aktivní stélkou Super duo vhodná pro širokou veřejnost, osoby s vadou podélné a příčné klenby, bolestmi
Vyrobeny z nerez oceli. Vhodné pro desinfekci a sterilizaci nástrojů.