
Cena: 12 000 Kč

Cena: 0 Kč

Cena: 11 800 Kč (původně 18 800 Kč)

Cena: 10 000 Kč

Cena: 5 000 Kč (původně 7 000 Kč)
Komfortní čtyřkolové skládací chodítko s odlehčeným carbonovým rámem.
Technické parametry:
| Výška chodítka: | 83 - 93 cm |
| Šířka chodítka: | 60 cm |
| Hloubka chodítka: | 70 cm |
| Výška sedátka: | 52,4 cm |
| Rozměry sedátka: | 45×22 cm |
| Hmotnost chodítka: | 5.8 kg |
| Nosnost chodítka: | 120 kg |
| Průměr koleček: | 24 cm |
| Barevné provedení: | carbon black |
Základní provedení bez velkého stabilizačního a stahujícího účinku, s tepelně izolačním efektem. Jako podklad je vhodné nosit bavlněné tričko.
Jsou určeny pro uživatele s nízkým rizikem vzniku dekubitů.
Pomůcka pro míčkování - míčková facilitace se používá pro pacienty od kojenců po důchodce.
Vhodná pro seniory s vyšší mobilitou.