
Cena: 12 000 Kč

Cena: 0 Kč

Cena: 11 800 Kč (původně 18 800 Kč)

Cena: 10 000 Kč

Cena: 5 000 Kč (původně 7 000 Kč)
Komfortní čtyřkolové chodítko se zvýšenou nosností.
Technické parametry:
| Výška chodítka: | 92 - 105 cm |
| Šířka chodítka: | 70 cm |
| Hloubka chodítka: | 64 cm |
| Výška sedátka: | 62 cm |
| Rozměry sedátka: | 48×26 cm |
| Hmotnost chodítka: | 12,7 kg |
| Nosnost chodítka: | 150 kg |
| Průměr koleček: | 20 cm |
| Barevné provedení: | stříbrná |
Pomůcka pro míčkování - míčková facilitace se používá pro pacienty od kojenců po důchodce.
Zdravotní punčochy Avicenum Anti-Trombo jsou určeny pro ležící pacienty během jejich hospitalizace v nemocnici, tedy pro pacienty před, po a v průběhu operace.
Detail detail
Jsou určeny pro uživatele s nízkým rizikem vzniku dekubitů.
Botička je určena k odlehčení končetiny u ležících pacientů. Zamezuje vzniku dekubitů. Je hřejivá. Velikost je stavitelná pomocí pásku se suchým zipem,
Přípravek je určen pro muže od středního věku k posílení a k péči o prostatu.
Detail detail