
Cena: 12 000 Kč

Cena: 0 Kč

Cena: 11 800 Kč (původně 18 800 Kč)

Cena: 10 000 Kč

Cena: 5 000 Kč (původně 7 000 Kč)
Komfortní čtyřkolové chodítko se zvýšenou nosností.
Technické parametry:
| Výška chodítka: | 76 - 98 cm |
| Šířka chodítka: | 58 cm |
| Hloubka chodítka: | 62 cm |
| Výška sedátka: | 62 cm |
| Rozměry sedátka: | 38×16 cm |
| Hmotnost chodítka: | 11.7 kg |
| Nosnost chodítka: | 120 kg |
| Průměr koleček: | 20 cm |
| Barevné provedení: | Modrá / Titan / Šampaň |
Lehká elastická bandáž stehna z prodyšného úpletového materiálu pro příjemný pocit na kůži.
Jsou určeny pro uživatele s nízkým rizikem vzniku dekubitů.
Akupresurní IPLIKÁTOR – ZÁZRAČNÝ JEŽEK Akupresure odstraňuje bolest. Je mnoho lidí, kteří trpí bolestmi, ale málo odborníků, kteří ovládají
Jedná se o výbornou rehabilitační pomůcku i pro fitness cvičení.
Lithiové baterie VARTA CR - 2032 do glukometru.